Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bad Füssing
NĚMECKO / Termální lázně BAD FŰSSING - léčebná voda ze sirného horkého zřídla
Sklípek na jižní Moravě
Termín: 04.11. - 05.11. 2017 Cena 1.990 Kč,- / osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Maďarsko lázně Sárvár hotel Park Inn ****

MAĎARSKO / LÁZNĚ HAJDÚSZOBOSZLÓ - HOTEL BÉKE****

Termíny:  17.05. - 21.05. 2017              Cena:        7.290,- Kč / osoba ,  4.990,- Kč / děti do 12 let

 
Hajdúszoboszló leží na okraji slavné pusty, pouze 21 kilometrů od Debrecenu. Termální voda obsahuje alkalickou, hydrogenuhličitanovou vodu s velkým množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám zvláštní temně hnědou barvu. Voda a bahno o teplotě 73-78°C obsahují také estrogen. Termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí.
Hotel Béke**** se nachází v zelené zóně města, cca 15 minut pěšky do centra. Má vlastní léčebné bazény, dva kryté a jeden otevřený léčebný bazén. Renovované 2 lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci, minibar, trezor a WIFI připojení. Snídaně i večeře jsou formou bufetu.
 
Program

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno příjezd do Budapešti, výhled z Gellertova vrchu, okružní jízda, ubytování v hotelu. Večerní prohlídka Budapešti s průvodcem, odjezd nejstarším metrem v Evropě na hotel.
2. den – po snídani možnost návštěvy Parlamentu vč. korunovačních klenotů (cca 2.000 HUF) nebo návštěva termálních lázní Gellert nebo Szechenyi. Přejezd na ubytování v Hajdúszoboszlo. Ubytování, odpoledne koupání v lázních.
3. - 4. den – relaxace v lázních, možnost fakultativního výletu ( Debrecen, Tokaj - ochutnávka vína).
5. den – pobyt v hotelových lázních do 10.00 hodin. Příjezd do Č. B. ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v Budapešti se snídaní, 3x ubytování v hotelu Béke s polopenzí formou bohatého bufetu, vstupné do hotelových lázní vč. poskytnutí županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě).
Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): cca 990,- Kč / pobyt.