Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PRODEJ ZÁJEZDŮ Z KATALOGU 2020 BYL ZAHÁJEN
Webové stránky se upravují, prolistujte si prosím katalog, který zde najdete v elektronické podobě.
ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )
Termín: 23.-27.04.2020 Cena:6.350,- Kč
LÁZNĚ EGERSZALÓK - HOTEL SALIRIS RESORT ****
Termín: 26.04. – 30.04.2020 Cena: 8 290,-Kč dosp. osoba
RAKOUSKÁ VÁNOČNÍ ROMANCE - NOVINKA
Termín: 14.-15.12.2019
 
Cena: 3.900,- Kč / osoba, 3.120,- Kč / dítě do 14,99 let, 4.300,- Kč / 1lůžkový pokoj

 

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Prohlídka města Berchtesgaden – adventní trhy před zámkem. Dojezd do hotelu v Loferu, ubytování. Adventní trh před bazilikou Mariakirchenthal, která je nejdůležitějším poutním místem Salcburska,
se sbírkou cca 1.200 votivních obrazů. Cca 2 kilometrová procházka zasněženým romantickým alpským lesem. Na konci vás u osvětlené baziliky přivítá vůně horkých pečených brambor, smažených kaštanů, mátového chleba a pomerančové ovocné kůry. Budete obdivovat láskyplně zdobené vánoční stromky u vchodu do Christkindlmarktu. Impozantní poutní kostel nabízí perfektní kulisu pro tento malý, ale krásný adventní trh. U otevřených ohňů se ohřejete a dolů můžete sjet třeba na saních. Bude vás čekat vyhřátý hotel s bazénem a saunami, slavnostní večeře u krbu a po večeři procházka s loučemi a svařeným vínem.
2. den - po bufetové snídani vás čeká projížďka kočáry taženými koňmi, návštěva muzea betlémů v zámku Ritzen a dva kouzelné adventní trhy – v Maria Alm pod dalším majestátným masivem Hochkönig a v údolí Grossarltal. Tento adventní trh patří
k nejkrásnějším v Rakousku. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v krásném alpském hotelu*** s bazénem a saunami, bufetovou snídaní, večeři, projížďku saněmi, vycházku s loučemi a svařeným vínem, služby průvodce.


Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění

 
SLOVENSKO / RAKOUSKO / ADVENT V BRATISLAVĚ A VÍDNI
ideální pro večerní procházky městem
termÍN: 24.11. - 25.11. 2018   - ADVENT                               Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách. Prohlídka města Bratislava s průvodcem – Bratislavský hrad, katedrála Sv. Martina, Michalská brána, Slovenské národní divadlo, Hlavní náměstí se Starou radnicí…Individuální návštěva vánočních trhů (tradiční řemesla, kulinářské speciality, kulturní vystoupení...). Ubytování. Ideální pro ty, co chtějí večer vyrazit za kulturou, zábavou, dobrým jídlem či nočním městem.
2. den - po snídani přejezd do Vídně, prohlídka centra s průvodcem - habsburské sídlo Hofburg, skvěle vyzdobená ulice Graben, Kärntnerstrasse, Kohlmarkt, katedrála sv. Štěpána, vánoční trhy atd. Osobní volno - adventní trhy, kavárny, muzea, galerie. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu v Bratislavě se snídaní, služby průvodce, pojištění CK.
Cena zájezdu nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh, jízdenku na MHD (jedna jízda cca 2,50 EUR), vstupné.
Doplatek za jednolůžkový pokoj 850,- Kč.

 

MAĎARSKO / BUDAPEŠŤ

Termín: 30.11. - 01.12.2019                                  Cena: 2.690,- Kč  / osoba, 3.280,- Kč / 1lůžkový pokoj

 

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách, prohlídka s průvodcem – Parlament, katedrála sv. Štěpána, nábřeží, Matyášův chrám na Hradním vrchu, výhled z Gellértova vrchu, Rybářská bašta, Rákocziho třída, vánoční trhy na Vörösmártyho
náměstí - tento trh patří mezi největší v Evropě (tradiční lidové a řemeslné výrobky, pestrý kulturní program, perníčky, langoše či svařené víno...). Specialitou je Adventní kalendář. Okna jednoho z nejhezčích domů na náměstí, ve kterém sídlí kavárna Gerbeaud, vytvoří kalendář sestavený z reprodukcí děl 24 umělců. Ubytování v hotelu.
2. den - návštěva Szechényiho termálních lázní (největších v Budapešti), pramen (75°C), je bohatý na minerály, účinný při léčbě pohybového ústrojí, revmatických a nervových potíží a lupénky. V lázních je 15 bazénů, 5 saun (použití v ceně vstupu). Návrat ve večerních hod.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu v Budapešti se snídaní, služby průvodce.


Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do lázní Széchenyi cca 5.400 HUF.

 

 

POLSKO / KRAKOV SE ZASTÁVKOU V TĚŠÍNĚ 

Termín: 07.12. - 08.12.2019                               Cena: 2.690,- Kč, 3.390,- Kč / 1lůžkový pokoj

 

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v nočních hodinách (po půlnoci), přejezd do Polska. Zastávka na velké tržnici v Těšíně (možnost nákupů za Kč). Přejezd do Krakova, ubytování, prohlídka Krakova s průvodcem, adventní trhy.
2. den - po snídani dokončení prohlídky Krakova. Návrat do Č. B. ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, pobytovou taxu, služby průvodce.


Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do památkových objektů.