Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PRODEJ ZÁJEZDŮ Z KATALOGU 2020 BYL ZAHÁJEN
Webové stránky se upravují, prolistujte si prosím katalog, který zde najdete v elektronické podobě.
ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )
Termín: 23.-27.04.2020 Cena:6.350,- Kč
LÁZNĚ EGERSZALÓK - HOTEL SALIRIS RESORT ****
Termín: 26.04. – 30.04.2020 Cena: 8 290,-Kč dosp. osoba

THAJSKO A KAMBODŽA – chrámy, pláže, příroda a relax

Termín:19.10. - 02.11.2019
Cena:47.990,- Kč osoba
 
Program:
1. den - odlet z Prahy do Thajska.
2. den - přílet do Bangkoku a hned přelet do Kambodži do Siem Reapu. Ubytování v hotelu 3*.
3. den - prohlídka chrámového komplexu Angkor a jeho okolí, které je důkazem prastaré khmerské civilizace. Navštívíme opevněné město Angkor Thom, bývalou
metropoli království Angkor (802-1432). Prohlídka jednoho z nejpozoruhodnějších chrámů tohoto dávného města – Bayon Temple (54 kamenných věží, z nichž každá
je vyzdobena čtyřmi obličeji směřujícími do čtyř světových stran) a dalších architektonických skvostů. V podvečer prohlídka monumentálního Angkor Watu - největší a nejlépe dochovaný a nábožensky nejvýznamnější z chrámů v Angkoru, který zaujme návštěvníky svým rozsahem. Návrat na ubytování.
4. den - pokračování prohlídky Angkoru. Navštívíme chrám Ta Prohm Temple, původně buddhistický klášter, kde v době největší slávy žilo na 12 000 mnichů. Dnes jsou zdi tohoto komplexu prorostlé kmeny a kořeny mohutných stromů okolní džungle, čímž se řadí mezi nejfotografovanější turistickou atrakci celého areálu. Chrám je tak populární, že se zde natáčel i slavný film Tomb Rider. Dále navštívíme chrám Ta Som z 12. století a budeme pokračovat k Neak Pean, nádrži, která má představovat posvátné himalájské jezero, uprostřed je kulatý ostrůvek s chrámem. Konec dne bude patřit návštěvě chrámu Preah Khan. Návrat na ubytování.
5. den – pokračování v prohlídce jednotlivých chrámových komplexů, které jsou vsazeny do krajiny. Celá oblast je neuvěřitelně působivá. Možnost výletu i k místnímu vodopádu. Návrat na ubytování.
6. den – výlet podél plovoucí vesnice s jedinečným životním stylem, projížďka po jezeře Tonlé Sap. Odpoledne fakultativně návštěva velmi působivého Muzea války v Siem Reap, které dokumentuje nechvalně známe období Rudých Khmerů. Možnost také návštěvy Muzea khmerské civilizace a nočního trhu. Návrat na ubytování
7. den – odjezd z Kambodži do Thajska na ostov Koh Chang. Ubytování v bungalovech hotelu Koh Chang Paradise Resort 3*+.
8.-12. den – pobyt na ostově Koh Chang, který je téměř celý národním parkem. V resortu, který je přímo na pláži Chai Chet Beach, se velmi dobře relaxuje. Možné je zde půjčit si motorky a projet celý ostrov nebo se vydat na jeden z fakultativních výletů k vodopádům v NP. Také je v nabídce fakultativní šnorchlovací výlet lodí na 4 ostrovy. Je zde také možnost jízdy na slonech.
13. den – přejezd trajektem a autobusem do Bangkoku. Ubytování v centru města v 3* hotelu.
14. den – celodenní fakultativní prohlídka Bangkoku, kde je možné navštívit chrám Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác – Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo. Plavba po řece Chao Phraya, vodní tepny města a navštívíte i na chrám Wat Arun. Návštěva nočního trhu. Návrat na ubytování.
15. den – ráno přesun na letiště a odlet do ČR. Přílet do Prahy v nočních hod
 
Cena zájezdu zahrnuje: letecká doprava Praha – Bangkok – Praha (1 přestup) a přelet Bangkok – Siem Reap včetně tax a palivových příplatků, všechny transfery a lodě dle programu, dopravu v Angkoru, 13x ubytování v hotelech 3* ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím (vyjmenované v programu nebo podobné), 13x snídaně, 3denní vstupenku do Angkoru, průvodcuje Ing. Vladimír Rottner.
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupní vízum do Kambodži (30 USD), vstupné do objektů v Bangkoku, fakultativní výlety cca 1.600,- THB na Koh Changu, spropitné a jiné vedlejší výdaje.
Velikost skupiny je cca 15 osob.
PŘÍPLATEK: 1.000,- Kč / osoba – na objednávky po 13.01.2019

OKRUH JIŽNÍM THAJSKEM – KRABI – RAILAY A OSTRO PHUKET, LANTA A PHI PHI 
pohoda, relax a poznávání
 
Termín:06.03. - 20.03.2019
Cena:47.500,- Kč osoba
 
Zájezd bývá několik měsíců dopředu vyprodán. Termín na jaro 2020 bude vypsán běhemsrpna 2019, bližší informace poskytneme v CK. Velikost skupiny je cca 15 osob.
 
Program:
1. den - odlet z Prahy do Thajska s jedním přestupem.
2. - 4. den - přílet na Phuket. Transfer do přístavu a plavba klimatizovanou lodí na jeden z nejkrásnějších ostrovů světa Koh Phi Phi. Plavba trvá cca 2 hodiny. Ubytování. Celodenní relax na ostrově. Další dny možnost prohlídky hlavního města Phi Phi Don a výstup na nejkrásnější vyhlídku ostrova. Fakultativně možnost výletu k ostrovu Phi Phi Lee, jenž je známý zátokou Maya Bay, kde se natáčel slavný holywoodský film Pláž. Poté možnost šnorchlování v zátoce Losama Bay. Ubytování 3 noci v hotelu Bay View Resort 3*.
5. - 8. den – po snídani plavba klimatizovanou lodí na krásný a romantický ostrov Koh Lanta. Plavba trvá asi 1,5 hodiny, po příjezdu transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne volno, koupání, relaxace na pláži. Ostrov je vhodný k poznávání jeho krás na skůtrech. Možnost fakultativní návštěvy hlavního města Saladan, kde budete moci ochutnat mořské plody v některé z typických restaurací vystavěných na kůlech, zajít si na masáž nebo se projít po tržnici. Na ostrově je možné zakoupit si výlet na projížďku na slonech nebo se vydat fakultativně rychlolodí na výlet po 4 ostrovech – Koh Kradan, Koh Chauek, Koh Hai, Koh Muk. Během výletu navštívíte mořskou jeskyni a několikrát se zastavíte na šnorchlování a koupání. V ceně výletu je i typický thajský oběd. Ubytování 4 noci v hotelu Amantra Resort & Spa 3*.
9. - 11. den – plavba klimatizovanou lodí do zátoky Railay Beach – jednoho z nejkrásnějších míst oblasti Krabi. Ubytování. Zde je možné relaxovat nebo se projít tropickým lesem. Volný čas můžete využít ke koupání a šnorchlování nebo k projížďce na mořském kajaku kolem krasových ostrůvků. Ubytování 3 noci v hotelu Railay Princess Resort & Spa 3*.
12. - 13.den – odpoledne plavba klimatizovanou lodí na ostrov Phuket. Ubytování a osobní volno. Relaxace na ostrově Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Volný čas na koupání, odpočinek, poznání, sport. Phuket je největší z thajských ostrovů a je vyhledáván turisty z celého světa. Jsou zde tržnice s různým zbožím za dobré ceny a nespočet masážních salónů. Ubytování 2 noci v hotelu Best Western Premier Bangtao Beach 4*.
14. den – přes den poslední relax na pláži a večer transfer na letiště a odlet do ČR.
15. den – přílet do Prahy v odpoledních hodiná
 
Cena zájezdu zahrnuje: letecká doprava s Emirates - Praha – Phuket - (přestup v Dubaji) – Praha včetně tax a palivových příplatků, všechny transfery a lodě dle programu, 12x ubytování v hotelech 3* nebo 4* ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím (vyjmenované v programu nebo podobné), 12x snídaně, průvodcuje Ing. Vladimír Rottner.
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy, fakultativní výlety cca 2.000,- THB, spropitné a jiné vedlejší výdaje
Zájezd je určený pro všechny, kdo si sami do Thajska netroufají jet, ale zároveň by chtěli zažít alespoň trochu volnější cestování, které jim náš průvodce zajistí. Budou moci poznat ostrovy se vším co nabízejí.
PŘÍPLATEK: 1.500,- Kč / osoba – na objednávky po 28.12.2018