Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PRODEJ ZÁJEZDŮ Z KATALOGU 2020 BYL ZAHÁJEN
Webové stránky se upravují, prolistujte si prosím katalog, který zde najdete v elektronické podobě.
ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )
Termín: 23.-27.04.2020 Cena:6.350,- Kč
LÁZNĚ EGERSZALÓK - HOTEL SALIRIS RESORT ****
Termín: 26.04. – 30.04.2020 Cena: 8 290,-Kč dosp. osoba

 

ŠVÝCARSKÁ ROZMANITOST

 

Termíny: 12.07. - 16.06. 2018                       

Cena: 7.990,- Kč / osoba, 6.490,-Kč / 3. a 4. osoba na přistýlce (1 lůžk. pokoj = 8.990,-Kč)

 

Program ve spolupráci s CK Inex:

1. den - odjezd z Prahy a Plzně, (Č. Budějovice za příplatek 400,- Kč při 4 účastnících), ve večerních hodinách.
2. den -
průjezd Německem do Švýcarska. Příjezd do Gruyéres pod stejnojmenným hradem, prohlídka městečka. Odjezd do Lutry u Ženevského jezera. Lodní výlet podél vinařské oblasti Lavaux (UNESCO) do Vevey, prohlídka mondénního města. Odjezd do luxusního Montreux. Procházka pobřežní promenádou lemovanou palmami z Montreux k středověkému hradu Chillon. Ubytování v hotelu Central Residence & Spa na nádherné slunné terase v Leysin, v hotelu zdarma k dispozici krytý bazén, vířivka, sauna. Večeře. Nocleh.
3. den -
snídaně. Odjezd krásným údolím Rhony do Täsche. Vlakem do luxusního Zermattu, nejbohatší obce ve Švýcarsku s nádherným výhledem na Matterhorn. Prohlídka Zermattu, vlakem návrat zpět do Täsche. Odjezd do Saas Fee, alpského střediska obklopeného 13 čtyřtisícovkami a mohutnými ledovci, prohlídka. Při návratu do hotelu pohledy na mohutný hrad Aigle. Večeře. Nocleh.
4. den -
snídaně. Odjezd do oblasti Bernských Alp. Prohlídka Grindelwaldu pod světoznámou severní stěnou Eigeru. Návštěva trümmelbašských vodopádů. Výjezd
lanovkou do starobylého Mürrenu s výhledem na trojici Jungfrau, Mönch a Eiger. Okružní jízda luxusními lázněmi Interlaken. Prohlídka Luzernu pod masivem Pilatu na břehu Vierwaldstättersee, populární dřevěné kryté mosty. Odjezd do ČR.
5. den -
příjezd do ČR v ranních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x ubytování s polopenzí v hotelu (pokoje s příslušenstvím), vstup do relaxačního centra s bazénem v hotelu, služby průvodce.
Cena zájezdu nezahrnuje:

vstupy, cestovní pojištění, svoz z Č. Budějovic za příplatek 400,- Kč při 4 účastnících. Doporučená částka na vstupy, lanovky a loď: 57 CHF
ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 03.01.2018 – 8%, do 26.01.2018 – 6%

 

 

 

ŠVÝCARSKO/ WALLISKÉ ALPY S VÝLETEM DO ITÁLIE - NOVINKA

 

Termín: 23.08. - 27.08.2019                       

 Cena:   7.690,- Kč / osoba

 

Zájezd s velice pestrou nabídkou atraktivních míst a aktivit. Vystoupáme do vysokých nadmořských výšek až k ledovci, vykoupeme se v největších alpských termálech i poplujeme po nádherném jezeře obklopeném subtropickou zelení.


1. den - ve večerních hodinách odjezd z Č. Budějovic, přejezd přes Rakousko do Švýcarska.
2. den – turistika pro každého v oblasti horského střediska Zermatt, vyberete si mezi pohodovou pěší turistikou pod Matterhornem nebo vyjedete ozubnicovou tratí do stanice Gornergat (3089 m n.m.) nebo s naší průvodkyní paní Tůmovou dojdete do stanice lanovky
Furi a odtud vyjedete do nejvýše položené stanice lanovky v Evropě na vrcholku hory Klein Matterhorn (3883 m n.m.). Následuje ubytování v horském středisku Täsch.
3. den – vydáme se autobusem proti proudu řeky Rhôny, která vytéká z nejdelšího alpského ledovce Aletschgletscher. Lanovkou vyjedeme z městečka Mörel na Hohfluch (2211 m) a pěšky po alpské panoramatické cestě s výhledy na ledovec dojdeme do stanice lanovky Moosfluh (2325 m). Odpoledne nás čeká výstup k nejdelšímu visutému mostu na světě - Most Charlese Kuenena, který je dlouhý 494 metrů a tyčí se 85 metrů nad roklí Grabenfuger. Návrat na ubytování.
4.den – autobusem vystoupáme do průsmyku Grimselpass (2160 m), poznáme soutěsku Aareschlucht, v podvečer navštívíme město Luzern, kde se projdeme po Kaplovém dřevěném mostě. Odjezd do ČR.
5. den - v ranních hodinách příjezd do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s vlastním
příslušenství, 2x snídani, služby průvodce.


Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění a vstupy, dvě večeře za příplatek 740,- Kč.


Doporučená částka na lanovky a vstupy cca 40 – 130 CHF.