Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MAĎARSKO / LÁZNĚ SÁRVÁR HOTEL PARK INN ****
Maďarsko - termální lázně Sárvár hotel PARK INN **** s polopenzí a přímým vstupem do lázní
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč
Katalog 2018
ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA
ČASOVÁ SLEVA při úhradě zálohy 50 % do 28.2.2018 sleva ve výši 10 %, do 30.3.2018 sleva 6% z ceny pobytu

španělsko / katalánsko, pyreneje a barcelona - pobytový zájezd s výlety

Termín: 25.05. - 03.06., 01.06. - 10.06. 2018                 

 

Cena:

10.990,- Kč / dosp.osoba*

7.690,- Kč / děti do 11,99 let

 

Program:

1.den – v poledních hodinách odjezd z Č. Budějovic přes Písek, Plzeň, (Praha za příplatek 230,- Kč), noční přejezd Německem a Francií.
2.den - příjezd na pobřeží Costa Brava, v odpoledních hodinách ubytování, volný program (možnost koupání), večeře.
3.den – po snídani celodenní výlet do Barcelony - prohlídka města: promenáda La Rambla, gotická čtvrť s katedrálou, průjezd bizarní architektonickou čtvrtí Eixample, Casa Batló, Casa Mila, La Pedrera, stavby A. Gaudího - Sagrada Familia, Guell park s pitoreskními stavbami. Návrat na ubytování, večeře.
4.den – snídaně, výlet na nejvýznamnější poutní místo Katalánska - horský klášter Montserrat - prohlídka interiéru, procházka po skalách. Návštěva vinného sklepa - komentovaná prohlídka. Návrat na ubytování, možnost koupání, večeře.
5.den – snídaně, odjezd do Girony, města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými románskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant
Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby). Odjezd do Besalú (UNESCO), nádherné středověké město s románskými kostely Sant Vicenc a Sant Pere, pozůstatek
benediktinského kláštera se zachovalou lázní mikve, opevněný most přes řeku Fluviá. Návrat na ubytování, večeře.
6.den – snídaně, výlet do Pyrenejí. Jízda autobusem do Ribes de Freser, odtud úzkou soutěskou stoupání zubačkou do horského střediska Nuria (2.000 m), pěší turistika - sestup do Querallbs, odtud zubačkou do Ribes. Cestou zpět zastávka u slavného románského kláštera v Ripollu. Večeře.
7.den – snídaně, odjezd do Blanes, návštěva nejkrásnější botanické zahrady Costa Bravy Jardí Botanic Marimurtra založené roku 1928 se 7000 druhy středozemních a tropických rostlin, afrických sukulentů. Z Blanes fakultativně odjezd lodí do Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava. Výhledy na divoké skalnaté pobřeží. Zpět autobusem. Večeře.
8.den – snídaně, odjezd do Figueras, návštěva muzea Salvadora Dalího. Zastávka ve středověkém městečku Castello d‘ Empúrias. Prohlídka přímořského městečka Cadaques, které si oblíbilo mnoho umělců, návrat na ubytování, večeře.
9.den – snídaně, možnost koupání. Odpoledne odjezd. Noční přejezd přes Francii a Německo do ČR.
10.den – příjezd do Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 7x ubytování ve 2-3lůžkovém pokoji v hotelu s vlastním příslušenstvím s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje:
lodní výlet, vstupné, cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 0,50 - 1 EUR / osoba / noc
Doporučené kapesné na vstupy a lodě: cca 60 EUR
* ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 31.1.2018 – 600,- Kč, do 28.2.2018 – 300,- Kč.