Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PRODEJ ZÁJEZDŮ Z KATALOGU 2020 BYL ZAHÁJEN
Webové stránky se upravují, prolistujte si prosím katalog, který zde najdete v elektronické podobě.
ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )
Termín: 23.-27.04.2020 Cena:6.350,- Kč
LÁZNĚ EGERSZALÓK - HOTEL SALIRIS RESORT ****
Termín: 26.04. – 30.04.2020 Cena: 8 290,-Kč dosp. osoba

ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )

 

 

Termín: 11.04. - 15.04. 2019

 

Cena:     6.350,- Kč

 

1. den - odjezd z Č. Budějovic, Písku (popř. Plzně) v odpoledních hodinách. Noční přejezd Německem.
2. den – ráno příjezd do Aalsmeeru, – možnost návštěvy největší květinové burzy na světě, přejezd do Alkmaaru - prohlídka města s návštěvou tradičního sýrového trhu, pořádaného v dobových kostýmech a podle historických tradic (nenapodobitelná atmosféra starých sýrových tradic). Přejezd do skanzenu Zaanse Schans (vstup zdarma). Jedná se o obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny ze 17. a 18. století s ukázkami ruční výroby dřeváků, ukázky výroby Delftského porcelánu a sýrů. Součástí je exkurze v soukromé sýrové farmě Catharina Hoeve s ochutnávkou čerstvého domácího sýru s možností nákupu sýrů (vstup zdarma). Přejezd na ubytování do příjemného města Hoorn. Procházka městem, ležícího na břehu velkého jezera Markermeer, s množstvím domů ze 17.   a 18. st., které se nacházejí především severně od přístavu.
3. den – po snídani návštěva nejznámějšího květinového parku v Nizozemsku Keukenhof (Lisse) – prohlídka 32 hektarového parku, kde vykvétá 6 - 7 milionů cibulovin, sázených ve 3 vrstvách – podle období květu. Jedinečná seskupení květin s různými trvalkami v zeleni členitého parku s vodními plochami, kvetoucími keři, starými stromy a uměleckými pracemi sochařů utváří neopakovatelnou podívanou. V průběhu návštěvy květinového parku prochází okolo jarní květinové korzo. Jedná se o světoznámý průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů – tato akce patří k nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. Z květinového korza je možné se vrátit zpět do parku (účast zdarma). Dle časových možností zastávka ve Volendamu. Krátká procházka poklidnou, starobylou rybářskou osadou u jezera Markermeer.
4. den - po snídani odjezd do Amsterodamu – nádherné město nazývané „Benátkami severu“ pro své malebné uličky a kanály (grachty) – fakultativně projížďka lodí po starých městských grachtech, návštěva brusírny diamantů (vstup zdarma), pěší procházka městem s návštěvou např. náměstí Dam s královským palácem, možnost nákupu květin na květinovém trhu. Pro zájemce je možnost večeře v typické amsterdamské restauraci. Ve volném čase možnost návštěvy Rijksmuseum (Rembrandt), Madame Tussauds Scenerama (muzeum voskových figurín) nebo Van Gogh Museum (doporučujeme si udělat individuálně předem rezervaci : https://vangoghmuseum.nl/en). Ve večerních hodinách odjezd do ČR. Noční přejezd přes Německo.
5. den - příjezd do Č. Budějovic v dopoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:                                                                                                                                                                     dopravu autobusem, 2x ubytování v 1-3lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím se snídaní, služby průvodce.


Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, vstupné, projížďku po grachtech, příplatek za jednolůžkový pokoj 1.250,- Kč, za svozy Veselí n/Lužnicí, Soběslav, Tábor 200,- Kč / os. (při minimálním počtu 4 osob).

 

 

Doporučená částka na vstupy cca 40 EUR