Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MAĎARSKO / LÁZNĚ SÁRVÁR HOTEL PARK INN ****
Maďarsko - termální lázně Sárvár hotel PARK INN **** s polopenzí a přímým vstupem do lázní
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč
Katalog 2018
ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA
ČASOVÁ SLEVA při úhradě zálohy 50 % do 28.2.2018 sleva ve výši 10 %, do 30.3.2018 sleva 6% z ceny pobytu

ROZKVETLÉ HOLANDSKO

(Květinový park Keukenhof a květinové korzo)

 

 

Termín: 19.4. - 23.4. 2018

Cena:     6.150,- Kč

 

 

1. den - odjezd z Č. Budějovic (svoz z Třeboně), Písku, Plzně v odpoledních hodinách. Noční přejezd Německem.

2. den - ráno příjezd do Aalsmeeru, – možnost návštěvy největší květinové burzy na světě, přejezd do Alkmaaru - prohlídka města s návštěvou tradičního sýrového trhu, pořádaného v dobových kostýmech a podle historických tradic (nenapodobitelná atmosféra starých sýrových tradic). Přejezd do Volendamu - poklidné starobylé rybářské osady u jezera Markermeer, která kromě rybářských specialit (mimo jiných ryb také úhoři) nabízí i možnost zakoupení vaflí (zajímavé je také malé muzeum této sladkosti). Exkurze v nedaleké sýrové soukromé farmě Nico (dříve Alida Hoeve) s ochutnávkou čerstvého domácího sýru s možností nákupu sýrů (vstup zdarma). Přejezd na ubytování.

3. den - po snídani přejezd k městu Noordwijk na jarní květinové korzo (účast zdarma). Jedná se o světoznámý průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů – tato akce patří k nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. Přejezd k nejznámějšímu květinovému parku v Nizozemsku Keukenhof (Lisse) – cca tříhodinová prohlídka 32 hektarového parku, kde vykvétá 6-7 milionů cibulovin, sázených ve 3 vrstvách – podle období květu. Jedinečná seskupení květin s různými trvalkami v zeleni členitého parku s vodními plochami, kvetoucími keři, starými stromy a uměleckými pracemi sochařů utváří neopakovatelnou podívanou. Cestou nazpět přejezd nejznámějším krajem tulipánů v oblasti Haarlemu. Na závěr dne návštěva skanzenu Zaanse Schans. Jedná se o obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny ze 17.- 18.století s ukázkami ruční výroby dřeváků, sýrů, ukázky výroby Delftského porcelánu (vstup zdarma). Zajímavá je také prohlídka větrného mlýnu „Kočka“.

4. den - po snídani odjezd do Amsterodamu – nádherné město nazývané „Benátkami severu“ pro své malebné uličky a kanály (grachty) – fakultativně projížďka lodí po starých městských grachtech, návštěva brusírny diamantů (vstup zdarma), pěší
procházka městem s návštěvou např. náměstí Dam s královským palácem, možnost nákupu květin na květinového trhu. Ve volném čase možnost návštěvy Rijksmuseum (Rembrandt), Madame Tussauds Scenerama (muzeum voskových figurín) nebo Van Gogh Museum. Ve večerního hodinách odjezd do ČR. Noční přejezd přes Německo.

5. den - příjezd do Č. Budějovic v dopoledních hod.

 

 

Cena zájezdu zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x ubytování v 1-3lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

Cena zájezdu nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh, vstupné, projížďku po grachtech, příplatek za jednolůžkový pokoj 1.250,- Kč, za svozy Veselí n/Lužnicí, Soběslav, Tábor 200,- Kč / os, Třeboň 50,- Kč / os. (při minimálním počtu 4 osob)

 

 

Doporučenáčástka na vstupy cca 40 EUR.