Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PRODEJ ZÁJEZDŮ Z KATALOGU 2020 BYL ZAHÁJEN
Webové stránky se upravují, prolistujte si prosím katalog, který zde najdete v elektronické podobě.
ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )
Termín: 23.-27.04.2020 Cena:6.350,- Kč
LÁZNĚ EGERSZALÓK - HOTEL SALIRIS RESORT ****
Termín: 26.04. – 30.04.2020 Cena: 8 290,-Kč dosp. osoba

ČERNÁ HORA S VÝLETEM DO ALBÁNIE

   

Termín: 31.05. - 09.06. 2019          Cena:     10.690,- Kč / osoba, 6.790,- Kč / děti do 13,99 let

             

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic (Praha za příplatek 350,- Kč) v odpoledních hodinách.
2. den – průjezd oblastí Boky Kotorské, jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží, záliv podobající se skandinávským fjordům zařezávající se do strmých svahů pohoří Orjen a Lovčen. Příjezd do města Ulcinj. Ubytování a koupání.
3. den – relaxace u moře a odpoledne návštěva města Ulcinj s jeho historickými památkami.
4. den – ráno odjezd do NP Lovčen. Výstup k symbolu černohorské nezávislosti – Njegošovu mauzoleu na vrcholu hory Lovčen. Turistika v oblasti – sestup z pohoří do Kotoru (možnost přejezdu autobusem) – prohlídka nejzachovalejšího středověkého města v Č. Hoře, které je na seznamu UNESCO.
5. den - pobyt u moře.
6. den – dopoledne prohlídka města Budva (UNESCO). Návštěva prvního hlavního města Cetinje a jeho kláštera. Přejezd ke Skadarskému jezeru – nejkrásnější balkánské jezero, domov mnoha vzácných ryb i ptáků. Fakultativně projížďka lodí kolem ostrůvků na jezeře.
7. den – výlet do Albánie. Návštěva města Shkodra (pevnost Rzafa, odkud je výhled na Skadarské jezero z albánské strany a na albánské řeky Bojanu a Drin). Lehká turistika.
8. den – pobyt u moře.
9. den – v odpoledních hodinách návštěva „města duchů“ Stari Bar. Poté noční přejezd do ČR.
10. den – návrat do Č. Budějovic v poledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování v hotelu s vlastním příslušenstvím, 7x polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu), pobytovou taxu, průvodce, pojištění CK proti úpadku


Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, vstupy, plavbu lodí.
Doporučená částka na vstupy cca 40 EUR


* ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 23.01.2019 - 400,- Kč, do 28.02.2019 - 200,- Kč

 

 

 

NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA A POBŘEŽNÍ MĚSTA DALMÁCIE

   

Termín: 07.05. - 12.05., 25.09. - 30.09.2019            Cena: 6.390,- Kč / osoba

 

 

Program ve spolupráci s CK Travel Sport


1. den
- odjezd z Prahy a Č. Budějovic (cca 24.00hod.) noční přejezd přes Rakousko.
2. den - NP Plitvická jezera (UNESCO), který se stal kulisou slavného westernu „Poklad na Stříbrném jezeře“. Procházka úžasným přírodním amfiteátrem, jehož osu tvoří 16 jezer spojených 92 kaskádami s průzračně čistou vodou. Přejezd na Trogirskou riviéru, ubytování v hotelu Kairos situovaném cca 100 m od moře a pobřežní promenády.
3. den - dopoledne možnost fakultativního lodního výletu podél malebných ostrovů Drvenik, Krnjaši a Šolta (cena včetně občerstvení cca 100,- Kn/os., platba na místě) nebo individuální odpočinek u moře v místě pobytu. V odpoledních hodinách prohlídka Splitu, významného chorvatského přístavu s pestrou paletou historických a kulturních památek (staré město, Diokleciánův palác…). V podvečer návštěva Trogiru, města s pozoruhodně zachovaným historickým jádrem ležícím na malém ostrůvku spojeném s pevninou kamenným mostem.
4. den - výlet do NP Krka, fascinující krajinné scenérie s kaskádami na řece Krka, z nichž nejznámější je Skradinská peřej, kterou tvoří 17 kaskád širokých až 100 m s výškovým rozdílem 45 m. Prohlídka „perly Jadranu“ Šibeniku s impozantní katedrálou sv. Jakuba a útulnými uličkami stvořenými pro romantické duše.
5. den - nenáročná procházka NP Paklenica, dech beroucí přírodní rezervací, jejíž páteří jsou kaňony dravých řek Malé a Velké Paklenice ležící ve stínu majestátného horského masivu Velebit. Zastávka v Zadaru, pátém největším městě Chorvatska s půvabným centrem nacházejícím se na poloostrově odděleném od pevniny tzv. Zadarským kanálem (římské fórum, chrám a bazilika, středověké kláštery a kostely…). Noční přejezd do ČR.
6. den - příjezd do Č. Budějovic v ranních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, služby průvodce.


Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy do objektů


Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.600,-Kč Doporučená částka na vstupy cca 460 HRK

 

 

 

KRÁSY SLOVINSKA

   

Termín: 05.06. - 09.06., 18.09. - 22.09.2019         Cena: 6.490,- Kč / osoba, 4.890,-Kč / dítě do 11,99 let

Program:


1. den –
v nočních hodinách odjezd z Č. Budějovic, přejezd přes Rakousko do Slovinska. NP Triglav – výjezd do nejvýše položeného průsmyku - Vršič 1.611 m, lehká turistika. Podhorské středisko Kranjska Gora a procházka k vodopádu Gozd Martuljek. Odpoledne odjezd na ubytování a koupání v termálním areálu.
2. den –
prohlídka lázeňské města Bled s majestátním hradem na skále 126 m vysoko nad Bledským jezerem. Přejezd k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou na vrchol Vogel s krásnými výledy na Julské Alpy s dominantou Triglavem. Lehká turistika k vodopádu (67 m) na řece Savici. Možnost koupání v termálním areálu.
3. den –
prohlídka největší krápníkové jeskyně Evropy v Postojanské jeskyni, kde pojedeme podzemním vláčkem. Zastávka u malebného Predjamského hradu, který byl vybudován pod převisem skalní stěny vysoké 123 m. Odpoledne návštěva Lublaně - katedrála sv. Mikuláše, tržnice se sloupořadím vedoucím až k Dračímu mostu, malebné uličky na nábřeží u řeky Lublanice a středověký Lublaňský hrad.
4. den –
unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO). Návštěva Lipice, proslulé  chovem bílých koní – Lipicánů. Odpoledne slovinské pobřeží. Procházka letoviskem Portorož „Přístav růží“ - láká turisty nejen na moře, lázeňské procedury - již v roce 1891 zde založili první koupele. Navštívíme drahokam slovinského pobřeží, krásné historické městečko Piran vystavené v benátském stylu. Netradiční šat mu dalo několik století strávených pod vlajkou Benátské republiky. Noční přejezd do ČR.
5. den –
příjezd do Č. Budějovic v ranních hodinách.

 

Ubytování v termálním areálu Therme Snovik 4*
Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí (formou bufetu),  vstup do bazénů, výlety, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku


Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, vstupné, lázeňskou taxu (cca 1,30 EUR / noc / osoba), příplatek za 1lůžkový pokoj 800,- Kč.

Doporučená částka na vstupy: cca 70 EUR