Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Katalog 2018
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč

benelux / růže v romantických zahradách - S PROFESIONÁLNÍM ZAHRADNÍKEM

Termín: 22.06. – 26.06.2017                    Cena: 5.990,- Kč / osoba

Program:

1.den - odjezd z Č. Budějovic, Písku, Plzně, (Praha za příplatek 230,- Kč), v odpoledních hodinách, noční přejezd Německem do Holandska.
2.den - příjezd k zahradám Appeltern a jejich celodenní prohlídka. Nachází se zde netradiční projekt určený všem zahradnickým nadšencům, přehlídka asi 200 ukázkových zahrad na ploše cca 22 hektarů. Pro inspiraci sem jezdí hlavně ti, kteří plánují nové zahrady nebo jejich rekonstrukci. Reliéf zahrad je rovinatý, procházka celým areálem tedy není nikterak fyzicky náročná. Na vlastní oči uvidíte neobvyklé kombinace rostlin i hezké nápady pro vylepšení zahrady, krásné nábytkové sestavy i vodní prvky. Areál je vybaven restaurací, prodejnou rostlin i zahradních potřeb. Odjezd na ubytování.
3.den – ráno přejezd do Belgie do oblasti Hasselt, kde navštívíme několik soukromých zahrad lidí, které celý rok přinášejí svým majitelům práci, radost ale i poznání. Uvidíme krásná posezení, bohaté trvalkové záhony, romantická zákoutí i krásně udržované živé ploty. Využijeme jedinečné šance, neboť dostat se do soukromé, navíc krásně založené a s láskou opečovávané zahrady není vždy úplně snadné.
4.den – ráno návštěva půvabné nizozemské vesnice Lottum, která je proslavená jako vesnice, kde se pěstují každý rok miliony růží. Poté navštívíme specializované zahradnictví, které nabízí na prodej více než 700 odrůd růží ve vynikající kvalitě, možnost nákupu dle svého vkusu. Odpoledne prohlídka historického centra města Venlo. Noční přejezd do ČR.
5.den – příjezd do Č. Budějovic v ranních hodinách.
Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím se snídaní, pobytovou taxu, služby průvodce a služby odborného průvodce – zahradníka Ing. Pavla Chlouby, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy do zahrad, příplatek za jednolůžkový pokoj 1.600,- Kč, příplatek za 1 večeři 420,- Kč
Doporučená částka na vstupy: cca 35 EUR