Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bad Füssing
NĚMECKO / Termální lázně BAD FŰSSING - léčebná voda ze sirného horkého zřídla
Sklípek na jižní Moravě
Termín: 04.11. - 05.11. 2017 Cena 1.990 Kč,- / osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Maďarsko lázně Sárvár hotel Park Inn ****

MAĎARSKO / CYKLOSTEZKY KOLEM BALATONU S KOUPÁNÍM

Termín: 10.06. – 13.06.2017                       Cena: 5.190,- Kč / osoba

Kombinace pohodové cyklistiky okolo „maďarského moře“ a komfortu hotelu s možností relaxace. Pojedeme po rovinatých cyklostezkách kolem vyhlášených balatonských letovisek, vesnic i vinic.
1. den – odjezd z Č. Budějovic, Třeboně v časných ranních hodinách, přejezd přes Rakousko k Balatonu do Ábrahámhegy, odkud vyjedeme po cyklostezce podél
severního břehu Balatonu přes vinařská městečka Badacsony a Szigliget s pozoruhodnou polohou (sopky, hrad) do městečka Keszthely, kde budeme ubytovaní (cca 45 km).
2. den – ráno se necháme odvézt autobusem do Fonyód a na kolech pojedeme podél břehu jezera do obce Szántód, trajektem na poloostrov Tihány, odtud podél Balatonu do Zánky(cca 55 km).
3. den – autobusem se necháme odvézt do Balatónmáriáfürdö a na kole pojedeme po stezce zpět do Keszthely. Zájemci si mohou trasu prodloužit do Hévízu ke světoznámému termálnímu jezeru (možnost koupání, 40 km).
4. den – ráno vyjedeme od hotelu do moderních lázní Kehida Termál (27 km), kde bude čas na koupání a relax v termálech. Odjezd do ČR.

Cyklistický program lze libovolně nahradit relaxací ve vyhlášeném termálním jezírku v nedalekém Hévízu nebo koupáním u Balatonu. Povrch rovinatý, asfalt, cyklostezky a vedlejší silnice.
Cena zájezdu zahrnuje: doprava autobusem vč. kola, 3 x ubytování ve 2 – 3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, polopenze, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.
Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné do termálů (cca 2.000 HUF / osoba) a trajekt přes Balaton (cca 3 EUR).