Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Advent v Budapešti
Termín zájezdu: 01.-02.12.2018. Prohlídka Budapešti ( s noclehem ), vánoční trhy na Vörösmártyho náměstí, návštěva Szechényiho termálních lázní. Cena: 2690,-Kč/osoba
Advent v Bratislavě a Vídni
Termín: 24.-25.11.2018. Návštěva adventních trhů v Bratislavě ( s noclehem ), druhý den přejezd do Vídně - adventní trhy, kavárny, muzea, galerie. Cena: 2690,-Kč/osoba
POLSKO/KRAKOV SE ZASTÁVKOU V TĚŠÍNĚ - NOVINKA
TERMÍN: 08.-09.12.2018 Zastávka na velké tržnici v Těšíně ( možnost nákupů za Kč ). Přejezd do Krakova, ubytování, prohlídka Krakova s průvodcem, adventní trhy. Cena: 2690,-Kč/osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Termín zájezdu: 04.-07.11.2018 - cena: 7.390,- Kč/osoba, dítě na přistýlce do 13 let 6.040,- Kč, 1.480,-Kč/noc - dopl. za 1/1 (na vyžádání)

ITÁLIE / ABRUZO – LETOVISKO SILVI MARINA - ELENA CLUB RESORT****

Autobus / vlastní doprava

Silvi Marina je typické přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, protáhlé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchodů, obchůdků, barů a restaurací. Jiný kolorit mu ovšem dodávají zvedající se kopce hned za městečkem, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi a Sant d‘Angelo a za nimi majestátní Gran Sasso. Nedaleko najdete Abruzzský národní park, kde stále žije divoká zvěř reprezentovaná především medvědy a vlky. Na kraji letoviska je velký supermarket a zábavní park.
Autobusová doprava do Silvi Mariny z Prahy, Brna a Č. Budějovic za příplatek 2.550,- Kč (ostatní nástupní místa na dotaz).
Nástup na pobyt: sobota od 16.00 hod. do 20.00 hod. Ukončení: sobota do 09.00 hod.

 

RESIDENCE ELENA CLUB RESORT****
je komfortní komplex situovaný 100 m od pláže a cca 1,5 km od centra. Klientům je k dispozici recepce, terasa, bazén (vstup s koupací čepicí), fitness, pračka, parkoviště, vlastní pláž s jemným pískem a mírným vstupem do moře, plážový servis (zahrnutý v ceně).
Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout, balkon, výhled na moře a jsou vybaveny lednicí, trezorem, televizí a klimatizací.
mono/2: obývací místnost s manželskou postelí a kuchyňským koutem, balkon
mono/3: obývací místnost s manželskou postelí, jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, balkon.
bilo/4: ložnice pro dvě osoby + obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským
koutem, balkon

 

 

RESIDENCE GREEN MARINE – přímo u moře a písečné pláže, cca 1,5 km od centra, vhodná pro rodiny s dětmi. U residence je zahrada, parkovací místa (do naplnění kapacity).
Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, lednici, balkon nebo terasu.
bilo/4: ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem.

Cena zájezdu zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a elektřiny, závěrečný úklid, parkovací místo, vstup do bazénu, česky mluvícího delegáta (kromě 5.8. - 25.8.).
Povinné poplatky za apartmán / týden (na místě): mono 10 EUR, bilo 15 EUR
K dokoupení na místě – cena za týden: postýlka 20 EUR, přistýlka 30 EUR, ložníprádlo 10 EUR / osoba, ručník 5 EUR / osoba, klimatizace 30 EUR, plážový servis 30 EUR / slunečník + 2 křesílka, v období od 20.05.- 10.06. a od 02.09. do konce sezony je plážový servis zdarma. Vratná kauce se nevyžaduje. Zvířata malého vzrůstu jsou povolena - nutno nahlásit.