Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Katalog 2018
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč

akvapalacepraha  ČESKO / AQUAPALACE PRAHA

   Termín:  11.03., 29.04., 04.11.2017     

   Cena:     940,- Kč / dosp. osoba

                 750,- Kč / dítě do 150cm - vč. vstupu na 7 hodin

 

Program: největší a nejmodernější vodní park v České republice, kde se nachází palác vln s bazénem s mořskými vlnami, palác dobrodružství se 6ti tobogány, pomalou a rychlou divokou řekou a palác relaxace s plaveckým bazénem a vířivými bazény. Zájemci o potápění se mohou s asistencí ponořit do 8 metrů hluboké jeskyně. Doba pobytu v Aquapalace cca 6 hodin.

Odjezd: v 08.00 hod. - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, stanoviště MHD, návrat v odpoledních hodinách

ČR / ZOO a zámek Lešná u Zlína, Aqualand Moravia Pasohlávky

Termín:  09.09.- 10.09. 2017         Cena: 2.790,-Kč /dosp. osob, 2.490,-Kč /děti do 15 let, studenti, senioři 60+         

Program:

1. den – odjezd v 06.00 hodin z Č. Budějovic do Zlína, kde navštívíme jedinečnou místní ZOO Můžete tu pozorovat zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich původního prostředí. K vidění jsou tu sloni, žirafy, nosorožci, zebry, asijští tygři, ušatí medvědi a giboni, australští klokani, běžci emu, ale i jihoameričtí papoušci, mravenečníci nebo lamy. V tropické hale Yucatan mezi faunou a flórou uvidíte vzpomínku na civilizaci Mayů.Odpoledne navštívíme zámek Lešná, nejmladší šlechtické sídlo na Moravě. Pohádková stavba je dokonalou ukázkou přepychového života šlechty na začátku dvacátého století včetně vodovodu, ústředního topení, domácího telefonu a splachovacích toalet. Interiéry jsou výjimečně dochované s původním nábytkem i bytovými doplňky. Součástí zámku je také sbírka předmětů z celého světa (antické a egyptské vykopávky, práce ze slonoviny, ebenu). Odjezd na ubytování.

2. den – celkem 7 hodinový pobyt v Aqualandu Moravia, který je nejmodernějším aquaparkem s největším počtem zastřešených atrakcí v ČR. Najdete zde cca 7 bazénů, 12 tobogánů, 9 saun a 4 vířivky. K tomu kryozónu, římské lázně a restaurace. Mezi největší lákadla parku patří tobogány Propast a Boomerango, z nichž první má délku přes sto metrů. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování ve 2-4lůžkovém pokoji v hotelu s vlastním příslušenstvím, 1x polopenze, vstupy do ZOO a zámku Lešná, celodenní vstupné do Aqualandu Moravia, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.