Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bad Füssing koupání NĚMECKO / Termální lázně BAD FŰSSING - léčebná voda ze sirného horkého zřídla U každého termínu si můžete vybrat pobyt v lázních Therme Eins (lázně I.) nebo Europa Therme (lázn Zobrazit text
Řecko - Sivota / Aliky ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA - autobusem a trajektem • OSVĚDČENÁ DOPRAVA KLIMATIZOVANÝM AUTOBUSEM A LODNÍM TRAJEKTEM Z BENÁTEK, TERSTU NEBO ANCONY DO ŘECKA A ZPĚT Zobrazit text
HOTEL SALIRIS RESORT **** MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort **** Termíny: 28.09. - 01.10., 02.11. - 05.11.2017            &nb Zobrazit text
Caorle - Hotel PALLADIO Itálie ITÁLIE / VENETO - LETOVISKO CAORLE, HOTEL PALLADIO doprava autobusem - vhodné nejen pro rodiny s dětmi – pozvolné písčité pláže            Zobrazit text

NEUSCHWANSTEIN a HOHENSCHWANGAU - zámky šíleného krále

Termín: 13.05., 28.09.2017

Cena: 790,- Kč / osoba + kombinované vstupné (platba předem v EUR v CK) do obou zámků cca 25 EUR / os., vstupné do jednoho zámku cca 13 EUR / os., děti do 12 let pouze rezervač. poplatek 1 EUR

Program: prohlídka zámku Neuschwanstein. Velkolepý zámek, umístěný na vysokém skalnatém vrchu v bavorských Alpách, který nechal vybudovat bavorský král Ludvík II. Jeho pohádková silueta korunovaná věncem věží je notoricky známá a posloužila například Waltu Disneymu jako inspirace pro zámek Sněhurky. Zámek Neuschwanstein patří mezi nejnavštěvovanější německé památky. Prohlídka zámku Hohenschwangau (nedaleko zámku Neuschwanstein), který byl oblíbeným letním sídlem bavorského krále Maxmiliána II, který vládl v letech 1848 až 1864 a byl otcem Ludvíka II.

Odjezd: v 05.00 hod. – Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách.

CHIEMSEE – BAVORSKÉ MOŘE

Termín: 15.07. 2017                   Cena: 790,- Kč / osoba

Program: Bavorské moře – jezero Chiemsee, plavba parníkem na ostrov Fraueninsel a Herreninsel s návštěvou pohádkového zámku krále Ludvíka II. Bavorského - Herrenchiemsee se slavným zrcadlovým sálem a nádherným parkem s mnoha fontánami (kopie Versailles). Možnost koupání ve velkém aquaparku na břehu jezera.

Odjezd: v 05.30 hod - Č. Budějovice – parkoviště u Peugeotu, návrat ve večerních hodinách

PASOV, ENGELHARTSZELL, WILLHERING, LINEC – NOVINKA

Termín: 23.04. 2017                   Cena: 490,- Kč / osoba

Program: prohlídka „Benátek severu“ - města Pasov, ležícího na soutoku tří řek a kláštera v Engelhartszellu (možnost nákupu likérů). Možnost prohlídky kláštera a zahrad Willhering (vstupné cca 2,50 Eur / osoba). Prohlídka města Lince s průvodcem.

Odjezd: v 07.00 hod - Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách. Odjezd z Třeboně (při min. počtu 4 osob) – doplatek 50,- Kč / osoba.

REGENSBURG a WALHALA S MOŽNOSTÍ PLAVBY LODÍ

Termín: 03.06.2017                    Cena: 690,- Kč /osoba + plavba lodí cca 15 EUR / dosp. osoba

Program: prohlídka historického Regensburgu (římská Porta Praetoria, malebný kamenný most Steinere Brücke z 12. st., stará radnice, gotický dóm Sv. Petra, patricijské věžové domy, památky od antiky po současnost…), možnost plavby lodí (popř. autobusem) k Walhalle, dílu bavorského krále Ludvíka I. ve stylu římských paláců (vstup cca 5 EUR).

Odjezd: v 05.30 hod - Č. Budějovice – parkoviště u Peugeotu, návrat ve večerních hodinách

PASOV A LINEC - LODÍ PO MODRÉM DUNAJI

Termín: 21.05., 04.06., 17.09.2017

Cena: 1.090,- Kč /dosp. osoba,  790,- Kč / dítě 6 - 13 let, 490,- / dítě do 6 let - včetně lodního lístku

Program: krátká prohlídka Pasova, přejezd autobusem podél řeky Dunaje do Engelhartszellu, městečka s klášterem a odtud plavba lodí do Lince (cca 3.30 hod.) po druhém nejdelším veletoku Evropy. Na závěr prohlídka Lince.

Odjezd: v 05.00 hod – Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách. Odjezd z Třeboně (při min. počtu 4 osob) – doplatek 50,- Kč / osoba.

REGENSBURG A PLAVBA DUNAJSKOU SOUTĚSKOU - NOVINKA

Termín: 03.06.2017

 Cena: 995,- Kč / osoba vč. lodního lístku, 695,- Kč / dítě do 6 let vč. lodního lístku

 Program: prohlídka historického Regensburgu (římská Porta, Praetoria, malebný kamenný most Steinere Brücke z 12.století, stará radnice, gotický dóm sv. Petra, biskupský palác a další). Přejezd do Kelheimu, prohlídka Síně osvobození – Befreiungshalle, poté plavba tzv. Dunajsou soutěskou, která byla vyhlášena přírodní rezervací již v roce 1840 a kde jsou až 80 metrové útesy, proti proudu řeky (cca 40 min.) až ke klášteru Weltenburg. Plavba lodí zpět do Kelheimu.

Odjezd: v 05.30 hod - Č. Budějovice – parkoviště u Peugeotu, návrat ve večerních hod.

MNICHOV – PROHLÍDKA AUTOMOBILKY BMW

Termín: 28.09., 17.11.2017               Cena: 790,- Kč / osoba     (Zájemci o prohlídku BMW 9 EUR / osoba)

Program: cca dvouhodinová prohlídka v automobilce BMW (platba v EUR předem v CK) a návštěva historických a kulturních zajímavostí Mnichova – Karlovo náměstí, chrám Panny Marie, stará a nová radnice, Mariánské náměstí, Dvorní pivovar.
Odjezd: v 07.00 hod - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách