Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PRODEJ ZÁJEZDŮ Z KATALOGU 2020 BYL ZAHÁJEN
Webové stránky se upravují, prolistujte si prosím katalog, který zde najdete v elektronické podobě.
ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )
Termín: 23.-27.04.2020 Cena:6.350,- Kč
LÁZNĚ EGERSZALÓK - HOTEL SALIRIS RESORT ****
Termín: 26.04. – 30.04.2020 Cena: 8 290,-Kč dosp. osoba

NEUSCHWANSTEIN a HOHENSCHWANGAU

Termín: 11.05, 05.10. 2019                                                                                        Cena: 790,- Kč / osoba

+ kombinované vstupné (platba předem v EUR v CK) do obou zámků cca 25 EUR / os.,vstupné do jednoho zámku cca 13 EUR / os., děti a mládež do 18 let pouze rezervační poplatek 1,50 EUR za každý zámek.

 

Prohlídka zámku Neuschwanstein. Velkolepý zámek, umístěný na vysokém skalnatém vrchu v bavorských Alpách, který nechal vybudovat bavorský král Ludvík II. Jeho pohádková silueta korunovaná věncem věží je notoricky známá a posloužila například Waltu Disneymu jako inspirace pro zámek Sněhurky. Zámek Neuschwanstein patří mezi nejnavštěvovanější německé památky. Prohlídka zámku Hohenschwangau (nedaleko zámku Neuschwanstein), který byl oblíbeným letním sídlem bavorského krále Maxmiliána II, který vládl v letech 1848 až 1864 a byl otcem Ludvíka II.

 

Odjezd: v 05.00 hod – Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách.

 

DRÁŽĎANY A MÍŠEŇ – NOVINKA

Termín: 27.04.2019                                                                                                     Cena: 780,-Kč / osoba

 

Prohlídka Míšně s hradním vrchem se zámkem Albrechtsburg a dómem Sv. Jana, návštěva nejstarší porcelánky v Evropě (vstup zdarma). Přejezd do Drážďan – prohlídka města, osobní volno na návštěvu galerií a muzeí nebo k nákupům.
 

Odjezd v 05.00 hod - Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat v pozdních večerních hod.

 

PASOV, ENGELHARTSZELL, WILLHERING, LINEC

Termín: 21.04.2019                                                                                                     Cena: 490,-Kč / osoba

 

Prohlídka „Benátek severu“ - města Pasov, ležícího na soutoku tří řek a kláštera v Engelhartszellu (možnost nákupu likérů). Možnost prohlídky kláštera a zahrad Willhering (vstupné cca 3 EUR / osoba). Prohlídka města Lince s průvodcem.

 

Odjezd: v 07.00 hod - Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách
Odjezd z Třeboně (při minimálním počtu 4 osob) – doplatek 100,- Kč / osoba

 

REGENSBURG a WALHALA S MOŽNOSTÍ PLAVBY LODÍ

Termín: 01.06.2019                                                        Cena: 760,- Kč /osoba + plavba lodí cca 15 EUR / osoba

 

Program: prohlídka historického Regensburgu (římská Porta Praetoria, malebný kamenný most Steinere Brücke z 12. st., stará radnice, gotický dóm Sv. Petra, patricijské věžové domy, památky od antiky po současnost…), možnost plavby lodí (popř. autobusem) k Walhalle, dílu bavorského krále Ludvíka I. ve stylu římských paláců (vstup cca 5 EUR).

 

Odjezd: v 05.30 hod - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách


 

REGENSBURG A PLAVBA DUNAJSKOU SOUTĚSKOU

Termín: 11.05., 24.08.2019

Cena: 1.020,- Kč / osoba vč. lodního lístku, 700,- Kč / dítě do 6 let vč. lodního lístku

 

Program: prohlídka historického Regensburgu (římská Porta, Praetoria, malebný kamenný most Steinere Brücke z 12.století, stará radnice, gotický dóm sv. Petra, biskupský palác a další). Přejezd do Kelheimu, prohlídka Síně osvobození – Befreiungshalle, poté plavba tzv. Dunajsou soutěskou, která byla vyhlášena přírodní rezervací již v roce 1840 a kde jsou až 80 metrové útesy, proti proudu řeky (cca 40 min.) až ke klášteru Weltenburg. Plavba lodí zpět do Kelheimu.

 

Odjezd: v 05.30 hod - Č. Budějovice – parkoviště u Peugeotu, návrat ve večerních hod.


DRÁŽĎANY A ZÁMEK MORITZBURG

 

Termín: 29.06., 28.09.2019                                                                                        Cena: 970,- Kč / osoba

včetně vstupu do zámku 

 

Prohlídka zámku Moritzburg, nejkrásnějšího vodního zámku v Sasku, kde se natáčela známá filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku. Poté přejezd do saské metropole Drážďan, přezdívané jako „Florencie na Labi“. Prohlídka centra města s průvodcem, možnost návštěvy komplexu Zwinger či jiných památek, nebo možnost nákupů.

 

Odjezd: v 05.00 hodin - Č. Budějovice – parkoviště u Peugeotu (Dlouhá louka), v 05.45 hodin Písek – AN st. 1,

návrat ve večerních hodinách.