Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MAĎARSKO / LÁZNĚ SÁRVÁR HOTEL PARK INN ****
Maďarsko - termální lázně Sárvár hotel PARK INN **** s polopenzí a přímým vstupem do lázní
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč
Katalog 2018
ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA
ČASOVÁ SLEVA při úhradě zálohy 50 % do 28.2.2018 sleva ve výši 10 %, do 30.3.2018 sleva 6% z ceny pobytu

ITÁLIE / VENETO - LETOVISKO CAORLE, HOTEL PALLADIO

doprava autobusem - vhodné nejen pro rodiny s dětmi – pozvolné písčité pláže

                                                                                                     

Termíny: 23.06.-02.07.2017         Cena: 8.590 - Kč pro dospělou osobu  

 

Termín:   30.06.-27.08.2017         Cena: 8.790,- Kč pro dospělou osobu    

 

Termín:   25.08.-03.09.2017         Cena: 8.290,- Kč pro dospělou osobu

 

ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 31.12.2016 – 8%, do 28.02.2017 – 5% z ceny zájezdu

 

Cena je za týdenní pobyt - ubytování je od soboty do soboty, pobyt včetně dopravy od pátku do neděle.

Doplatek za jednolů

žkový pokoj: 2.500,- Kč / týden

Slevy pro děti: děti do 12 let mají slevu 600,- Kč z ceny dospělé osoby, dítě do 2 let bez nároku na služby hradí pouze cenu dopravy ve výši 1.900,- Kč

 

Caorle je příjemné městečko s kouzelnou atmosférou, nacházející se v severní části Itálie, na pobřeží Jaderského moře. Pláž je písčitá, pozvolně se svažující do moře, můžete si zahrát plážový volejbal, tenis, minigolf, p

rojet se na kole, navštívit místní Aquapark, lunapark nebo velké sobotní trhy. K procházce láká historické centrum s cylindrickou zvonicí, mnoha obchůdky, cukrárnami s vyhlášenou italskou zmrzlinou, pizzeriemi, románskou katedrálou nebo přírodní útes s vytesanými díly umělců z celého světa.
Zrekonstruovaný hotel Palladio leží v klidné části Caorle, cca 300 m od historického centra a cca 100 metrů od písčité pláže Ponente. Třípatrový hotel s výtahem a bezbariérovým přístupem nabízí recepci s barem (platba v EUR, italské ceny) a k posezení venkovní, částečně krytou terasu.

Ubytování: příjemně zařízené 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem a ventilátorem. Některé pokoje mají balkon (za doplatek) nebo francouzské okno. Úklid pokojů se provádí každý den. V případě, že si klient nepřeje denní úklid pokoje, nahlásí to předem delegátovi. Ručníky a ložní prádlo se mění při střídání turnusů. Stravování je formou polopenze (česko-italská kuchyně) podávané v klimatizované jídelně hotelu Teresa, vzdáleného 50m (5 min chůze) od hotelu Palladio. Snídaně je formou bufetu (bohatý výběr sladkého i slaného, teplá i studená kuchyně). Večeře má tři chody a je výběrem z menu (předkrm / polévka, výběr ze 4-5 hlavních jídel, dezert / ovoce / salát). Dětem do 12-ti let je podávána dětská polopenze. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně
(zdarma je karafa s vodou na každém stole). Na hotelu Teresa je možné využívat také bar s širokým sortimentem nápojů, včetně českého točeného piva. Možnost svačin, pamlsky, párek v rohlíku, toasty, zmrzlina aj. (ceny českých restaurací - platba

v Kč), TV-SAT (české programy), Wi-Fi, internet, dětský koutek, knihovna, půjčení kol (max. na 3 hodiny denně zdarma) a veškeré další služby, se kterými vás seznámí delegát přímo na místě. Na vyžádání a po dohodě s kuchařem je možné připravit bezlepkovou stravu, vegetariánské nebo dietní menu.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování v hotelu s polopenzí, služby delegáta, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu (povinný doplatek 3,50 EUR / osoba nad 12 let / pobyt – hradí se na místě).

Možnost doplatků: balkon 350,- Kč / pokoj / pobyt, plážový servis dle tabulky, 1 oběd / 80-150,- Kč (platí se na místě, dle denní nabídky), pojištění léčebných výloh (info v CK), svoz z Třeboně 50,- Kč / osoba (při minimálním počtu 4 osob).

Sleva za vlastní dopravu 600,- Kč / osoba.
Možnosti fakultativních výletů např. do Benátek, Terstu…
NABÍDKY PRO ŠKOLY, ŠKOLKY… termíny v květnu a září za mimořádnou cenu – info v CK

 

Ceny plážového servisu na týden (slunečník + 2 lehátka) - 1.000,- Kč - 2.000,- Kč (informace v CK)