Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA
Termíny: od 21.05. – do 29.09. 2019 Ceny: od 7.090,- Kč / osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Termíny: 28.04. - 02.05.2019 Cena: 8.290,- Kč / osoba, 6.440,-Kč / dítě na přistýlce do 13 let
ROZKVETLÉ HOLANDSKO ( Květinový park Keukenhof a květinové korzo )
Termín: 11.04. - 15.04. 2019 Cena:6.350,- Kč

ITÁLIE / ABRUZO – LETOVISKO SILVI MARINA - ELENA CLUB RESORT****

Autobus / vlastní doprava

Silvi Marina je typické přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, protáhlé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchodů, obchůdků, barů a restaurací. Jiný kolorit mu ovšem dodávají zvedající se kopce hned za městečkem, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi a Sant d‘Angelo a za nimi majestátní Gran Sasso. Nedaleko najdete Abruzzský národní park, kde stále žije divoká zvěř reprezentovaná především medvědy a vlky. Na kraji letoviska je velký supermarket a zábavní park.
Autobusová doprava do Silvi Mariny z Prahy, Brna a Č. Budějovic za příplatek 2.550,- Kč (ostatní nástupní místa na dotaz).
Nástup na pobyt: sobota od 16.00 hod. do 20.00 hod. Ukončení: sobota do 09.00 hod.

 

RESIDENCE ELENA CLUB RESORT****
je komfortní komplex situovaný 100 m od pláže a cca 1,5 km od centra. Klientům je k dispozici recepce, terasa, bazén (vstup s koupací čepicí), fitness, pračka, parkoviště, vlastní pláž s jemným pískem a mírným vstupem do moře, plážový servis (zahrnutý v ceně).
Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout, balkon, výhled na moře a jsou vybaveny lednicí, trezorem, televizí a klimatizací.
mono/2: obývací místnost s manželskou postelí a kuchyňským koutem, balkon
mono/3: obývací místnost s manželskou postelí, jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, balkon.
bilo/4: ložnice pro dvě osoby + obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským
koutem, balkon

 

 

RESIDENCE GREEN MARINE – přímo u moře a písečné pláže, cca 1,5 km od centra, vhodná pro rodiny s dětmi. U residence je zahrada, parkovací místa (do naplnění kapacity).
Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, lednici, balkon nebo terasu.
bilo/4: ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem.

Cena zájezdu zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a elektřiny, závěrečný úklid, parkovací místo, vstup do bazénu, česky mluvícího delegáta (kromě 5.8. - 25.8.).
Povinné poplatky za apartmán / týden (na místě): mono 10 EUR, bilo 15 EUR
K dokoupení na místě – cena za týden: postýlka 20 EUR, přistýlka 30 EUR, ložníprádlo 10 EUR / osoba, ručník 5 EUR / osoba, klimatizace 30 EUR, plážový servis 30 EUR / slunečník + 2 křesílka, v období od 20.05.- 10.06. a od 02.09. do konce sezony je plážový servis zdarma. Vratná kauce se nevyžaduje. Zvířata malého vzrůstu jsou povolena - nutno nahlásit.