Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MAĎARSKO / LÁZNĚ SÁRVÁR HOTEL PARK INN ****
Maďarsko - termální lázně Sárvár hotel PARK INN **** s polopenzí a přímým vstupem do lázní
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč
Katalog 2018
ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA
ČASOVÁ SLEVA při úhradě zálohy 50 % do 28.2.2018 sleva ve výši 10 %, do 30.3.2018 sleva 6% z ceny pobytu

ITALSKO – ŠVÝCARSKÝ VÍKEND – Locarno, Lago Maggiore,Miláno

Termín: 02.06. – 05.06., 06.10. - 09.10. 2017                  Cena: 3.690,- Kč / osoba

Program:

1. den - odjezd ve večerních hodinách z Č. Budějovic do Švýcarska.
2. den – prohlídka Locarna - půvabná metropole nejslunnějšího švýcarského kantonu Ticino s bohatou subtropickou vegetací ukrytou na úpatí Alp. Z centra města dojdeme k pozemní zubačce, kterou vyjedeme k poutnímu místu Madonna del Sasso. Zájemci budou pokračovat kabinkovou lanovkou k horské stanici Cardada (1496 m) s panoramatickými výhledy na jezero Lago Maggiore a alpské vrcholky. Poté se vrátíme do města, proslaveného filmovým festivalem, ochutnáme švýcarskou čokoládu, nakoukneme do obchodů s klenoty. Odpoledne přejedeme do italského městečka Angera na břehu jezera Lago Maggiore. Zde se ubytujeme a podle zájmu vyjdeme k zámku Rocca Borromeo, odpočineme si u jezera, posedíme v kavárnách apod.
3. den – prohlídka italského města Milán – renesanční pevnosti Sforza, následuje náměstí před Operou La Scalla, nádherná pasáž Gallerie Viktora Emanuella II. a mramorová střecha milánské Katedrály. Po přestávce na oběd budeme pokračovat k románské bazilice Svatého Ambrože, kde byl korunován Karel IV. Poté uvidíme další zajímavé milánské chrámy a náměstí. Možnost návštěvy např. obrazové galerie, museum objevů Leonarda da Vinci, módní obchody. Odjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.
4. den - v ranních hodinách příjezd do Č. Budějovic
 
Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy cca 35 CHF a 15 EUR