Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

STEYR, CHRISTKINDL, STEINBACH
Termín: 15.12.2018 – Prohlídka starobylého Steyru, nedalekého Christkindlu – barokní kostel, odkud zasílají děti z celého světa vánoční poštu. Přejezd do Steinbachu. Cena: 490,-Kč/osoba
ADVENT VE VÍDNI
Termíny: 24.11., 25.11., 1.12.,2.12.,8.12.,15.12.,16.12.2018 - Prohlídka historických památek s průvodcem, návštěva vánočních trhů, individ.program. Cena: 560,-Kč/osoba
ADVENT V LINCI
Termíny: 25.11., 9.12.,15.12.2018 - Prohlídka Lince, návštěva vánočních trhů, individuální program, možnost projížďky vláčkem Linz City Express (zpoplatněno). Množství kaváren láká k ochutnání tradičního lineckého dortu. Cena: 350,-Kč/osoba

ITÁLIE / KALÁBRIE, tyrhénské moře a jónské moře

Termín: 14.06.- 24.06.2018                          Cena:    9.990,- Kč / osoba

Program:

1. den - odjezd z Prahy a Č. Budějovic v dopoledních hodinách. Noční přejezd do jižní Itálie.
2. den - dopoledne příjezd do letoviska, odpoledne ubytování.
3. den - volno, pobyt u moře.
4. den - volno, pobyt u moře. Polodenní výlet do malebného městečka na skále nad mořem - Tropea s úzkými uličkami, které pochází z řecko-normanské doby a na útesy Capo Vaticano.
5. den - celodenní výlet po Kalábrii podél nejjižnějšího pobřeží Apeninského poloostrova: mytická Skylla, Messinská úžina, největší kalábrijské město – Reggio di Calabria, nejfotografovanější místo v Kalábrii městečko duchů – Pentedattilo, pobřeží Jónského moře a středověké normanské město na skále – Gerace (vláček cca 2,50 EUR)
6. den - volno, pobyt u moře
7. den - celodenní fakultativní výlet lodí na Liparské ostrovy známé svou sopečnou aktivitou: sopka Vulcano a starobylé město Lipari s akropolí a barokními kostely (cca 50 EUR).
8. den - polodenní fakultativní výlet lodí za erupcemi činné sopky na ostrově Stromboli, který se zvedá do výšky kolem 925 metrů. Zajímavý je boj mořské vody s lávou (cca 50 EUR).
9. den - volno, pobyt u moře
10. den - dopoledne uvolnění bungalovů, celodenní volno u moře, odjezd z letoviska v podvečer. Noční přejezd do ČR.
11. den - v odpoledních hodinách návrat do Č. Budějovic.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 8x ubytování v kompletně vybavených bungalovech (se dvěma oddělenými ložnicemi) s příslušenstvím a s možností vaření, průvodce, komplexní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: vstupy, lodní výlety
Ubytování: Areál bungalovů má sugestivní polohu na svahu nad mořem a je vystavěn ve stínu borovic a eukalyptů v těsné blízkosti písečné pláže. Apartmány se skládají ze dvou oddělených dvoulůžkových ložnic, sociálního zařízení, kompletně vybavené kuchyňky a terasy. Hostům jsou zdarma k dispozici lehátka, slunečníky a bazén. V areálu se nachází bar, kde si lze zakoupit italské snídaně.

Doporučená částka na vstupy 30 EUR
ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 30.04.2018 – 2.000,- Kč