Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ITÁLIE HISTORICKÁ REGATA V BENÁTKACH
Termín: 01. – 03.09.2018 Cena: 1.490,- Kč / osoba Staletá tradice – REGATA. Od 13. století je vždy první neděli v září velká přehlídka lodí , kdy můžete na Kanále Grande vidět slavnostní plavidla v čele s lodí BUCINTORO – jeden ze symbolů Benátek. V průvodu jsou historické postavy v kostýmech, v čele s Dóžetem. Celý průvod je doprovázen trubkou
Víkendové koupání
Víkendové koupání CHORVATSKO (letovisko POREČ) nebo SLOVINSKO (letovisko IZOLA) ITÁLIE (letovisko CAORLE) - vhodné i pro malé děti – pozvolné, písčité pláže
Výlet s tříhodinovou plavbou lodí z Kremsu do Melku
Termíny: 12. 05., 09.06., 10.06., 11.08., 23.09. 2018 Cena: 1.280,- Kč/osoba, 930,-/dítě 10-15 let, 580,-/dítě do 10 let (včetně lodního lístku)

ITÁLIE / KALÁBRIE, tyrhénské moře a jónské moře

Termín: 14.06.- 24.06.2018                          Cena:    9.990,- Kč / osoba

Program:

1. den - odjezd z Prahy a Č. Budějovic v dopoledních hodinách. Noční přejezd do jižní Itálie.
2. den - dopoledne příjezd do letoviska, odpoledne ubytování.
3. den - volno, pobyt u moře.
4. den - volno, pobyt u moře. Polodenní výlet do malebného městečka na skále nad mořem - Tropea s úzkými uličkami, které pochází z řecko-normanské doby a na útesy Capo Vaticano.
5. den - celodenní výlet po Kalábrii podél nejjižnějšího pobřeží Apeninského poloostrova: mytická Skylla, Messinská úžina, největší kalábrijské město – Reggio di Calabria, nejfotografovanější místo v Kalábrii městečko duchů – Pentedattilo, pobřeží Jónského moře a středověké normanské město na skále – Gerace (vláček cca 2,50 EUR)
6. den - volno, pobyt u moře
7. den - celodenní fakultativní výlet lodí na Liparské ostrovy známé svou sopečnou aktivitou: sopka Vulcano a starobylé město Lipari s akropolí a barokními kostely (cca 50 EUR).
8. den - polodenní fakultativní výlet lodí za erupcemi činné sopky na ostrově Stromboli, který se zvedá do výšky kolem 925 metrů. Zajímavý je boj mořské vody s lávou (cca 50 EUR).
9. den - volno, pobyt u moře
10. den - dopoledne uvolnění bungalovů, celodenní volno u moře, odjezd z letoviska v podvečer. Noční přejezd do ČR.
11. den - v odpoledních hodinách návrat do Č. Budějovic.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 8x ubytování v kompletně vybavených bungalovech (se dvěma oddělenými ložnicemi) s příslušenstvím a s možností vaření, průvodce, komplexní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: vstupy, lodní výlety
Ubytování: Areál bungalovů má sugestivní polohu na svahu nad mořem a je vystavěn ve stínu borovic a eukalyptů v těsné blízkosti písečné pláže. Apartmány se skládají ze dvou oddělených dvoulůžkových ložnic, sociálního zařízení, kompletně vybavené kuchyňky a terasy. Hostům jsou zdarma k dispozici lehátka, slunečníky a bazén. V areálu se nachází bar, kde si lze zakoupit italské snídaně.

Doporučená částka na vstupy 30 EUR
ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 30.04.2018 – 2.000,- Kč