Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MAĎARSKO / LÁZNĚ SÁRVÁR HOTEL PARK INN ****
Maďarsko - termální lázně Sárvár hotel PARK INN **** s polopenzí a přímým vstupem do lázní
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč
Katalog 2018
ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA
ČASOVÁ SLEVA při úhradě zálohy 50 % do 28.2.2018 sleva ve výši 10 %, do 30.3.2018 sleva 6% z ceny pobytu

ITÁLIE / Okruh jižní Itálií

Termíny: 14.05. - 20.05., 11.06. - 17.07., 02.07. - 08.07., 30.07. - 05.08., 17.09. - 23.09. 2018

Cena:      8.590,- Kč / osoba

 

Program ve spolupráci s CK Osvěta:

1. den - odjezd z Prahy (možný svoz z Č. Budějovic) v odpoledních hodinách, noční přejezd do Itálie
2. den - pěší procházka po Florencii (dóm St. Maria del Fiore, Campanila, galerie Degli Uffizi, socha Davida, most zlatníků..). Přejezd do oblasti Neapolského zálivu, ubytování v hotelu na ostrově Ischia, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Fakultativně okruh ostrovem Ischia - např. Aragonský hrad, městečko Ischia Porto a Ponte, vyhlídka v Serrara Fontana, poloostrůvek Sant Angelo s prohlídkou centra. Cena za program na tento den cca 18 EUR / osoba.
3. den - po snídani přejezd trajektem na pevninu, pěší výstup na Vesuv (vstup 10 EUR/ os.), Pompeje (vstup cca 13 EUR / os.) - prohlídka bývalého antického města. Odjezd zpět na ostrov Ischia, možnost koupání v termálních bazénech a v moři, večeře, nocleh. Cena za program na tento den cca 50 EUR / osoba + vstupné. Večeře, nocleh.
4. den - po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na ostrov Capri. Prohlídka ostrova, měst Capri a Anacapri, případně vily San Michel a Monte Solara - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí zpět na Ischii. Návrat na hotel, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Cena za program na tento den cca 81 EUR / osoba včetně lodě.
5. den - dopoledne možnost koupání. Odpoledne možnost kombinace výletu Pizza party a Aragonský hrad v ceně 28 EUR / osoba (vstupné na hrad 12 EUR) nebo jen Pizza party v ceně 15 EUR / osoba s ochutnávkou místní typické pizzy a vína z Ischie.
6. den -po snídani přejezd trajektem do Neapole, krátká zastávka na Santa Lucii. Odjezd do Říma, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve Vatikánu prohlídka Svatopetrského náměstí a chrámu sv. Petra. Dále Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, Fontána di Trevi, Kapitol a památník Emanuela II., Forum Romanum a Colosseum, atd. Cena za program v Římě cca 20 EUR / osoba. Noční přejezd do ČR.
7. den - návrat v odpoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, obousměrné trajektové lístky, 4x ubytování v hotelu*** / dependance (nedaleko moře na termálním ostrově Ischia) s termálním bazénem a polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, fakultativní výlety – tj. trajekt na ostrovy Ischia a Capri, okružní jízdy místním autobusem, okružní plavba lodí kolem ostrova Capri, vstup do Pompejí a na Vesuv, metro v Římě. Pro absolvování celého programu bude zapotřebí cca 185 EUR. Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.500,- Kč, pokoj s balkonem nebo terasou 600,- Kč / osoba, pobytová taxa cca 2 EUR / osoba / den, svoz Č. Budějovice, Písek + 500,- Kč / os. (při počtu min. 4 osob).

Doporučená částka na vstupy cca 70 EUR
ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 31.01.2018 – 10%, do 15.03.2018 – 5%.